KONST / Litografier / Litografier 16129048
nr 1612 9048
Nicholas Hondrogen
(1952-2007), USA
Mapp med 6 st litografier. Signerad, numrerad 15/80, daterad 1974. Bladets mått: 50x65 cm, oramade lösa blad
Nicholas Hondrogen, amerikansk konstnär född 1952, död 2007.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 15 april 2024
kl 18:11:12
11/4 20:57:26
Nicholas Hondrogen
Läs mer om Nicholas Hondrogen